SW update 3.50 pro PS4 přinese nové funkce

PlayStation 4 se brzy dočká nového firmwaru 3.50 s kódovým označením Musashi. Uzavřený betatest začne zítra a Sony dnes představila několik klíčových vlastností, které softwarový update 3.50 přinese.

Níže naleznete výpis nových funkcí, které Sony přichystala. Z jejich skladby je patrné, že se japonský gigant soustředil především na ty funkce, které umožní hráčům pohodlnější společné hraní.

Notifikace přihlášených přátel (Friend Online Notification) – Chcete být informováni, když se některý z vašich přátel připojí? Tahle funkce to umožní.

Offline mód (Appear Offline) – Pokud si budete chtít v klidu užít hraní nebo sledování videa a nebýt u toho rušeni, můžete ve svém profilu zapnout tuhle funkci a pro kontakty ve vašem friend listu budete offline. Zapínat ji můžete ručně, nebo bude možné nastavit její aktivování automaticky po přihlášení do systému.

Plánované uživatelské eventy (User Scheduled Event) – Budete moci dopředu naplánovat svoji game session a ve chvíli, kdy přijde její čas, registrovaní uživatelé budou automaticky přidáni do party.

Hrajte spolu (Play Together) – Členům jedné skupiny (party) bude umožněno vidět, co ostatní hráči hrají a jednoduše se k nim připojit.

Dailymotion – Nový update umožní živé streamování přímo na službu Dailymotion, umožněna bude také archivace starých streamů.

Remote Play – Jednou z nejzajímavějších ohlášených nových funkcí je možnost vzdáleného hraní z PC a Mac. Remote Play nebude k dispozici v chystaném betatestu nového firmwaru, ale máme se prý na co těšit.

Mohlo by vás také zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *