Paragon na PS4: Early access a nový trailer

MOBA Paragon od Epic Games dostala nový gameplay trailer, ve kterém autoři ukazují v akci postavu Howitzera. Video můžete vidět dole pod článkem.

Byl také oznámen early access, který umožní hráčům, kteří zakoupí Paragon Founder’s Packs (do prodeje bude uveden 14. března), přístup do hry již od 18. března. Autoři slibují, že náskok, který si hráči vybudují, jim bude po oficiálním spuštění zachován. Jejich postup hrou tedy nebude smazán.

Cena Founder’s Packs byla stanovena na €19.99 a kromě předčasného přístupu do hry je v ceně balík skinů, boostů a dalších kosmetických vylepšení. Všechny předměty a bonusy, které platící hráči dostanou, bude možné získat ve hře zdarma hraním samotným. Autoři se dušují, že nehodlají prodávat žádné předměty, které by dávaly jím majitelům převahu nad ostatními.

Do prodeje se dostanou také další dvě edice: Challenger Packs za €59.99 a Master Packs v ceně €99.99. Obě tyto verze budou obsahovat velké množství nejrůznějších skinů, odemykatelných předmětů, jeden unikátní skin a Founder’s Packs, kterým budete moci obdarovat kamaráda.

Pokud si chcete Paragon osahat, ale nákup edice Founder’s Packs neplánujete, počkejte do léta. Na tu dobu je chystána otevřená beta.

Mohlo by vás také zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *