Lithium: Inmate 39 bude klaustrofobickým hororem pro PS4

Kostaričtí vývojáři CanuArts chystají hororovou plošinovku plnou puzzlů nesoucí název Lithium: Inmate 39. Hlavním hrdinou je pacient psychiatrické léčebny, který se snaží odhalit svůj původ, objevit svou minulost a získat tak odpovědi, které mu pomohou porozumět tomu, co se odehrává v jeho mysli. Hrát však nebudeme za člověka, ale za člověku se podobajícímu lemura, který je odrazem toho, jak si hlavní hrdina představuje sám sebe.

Během hraní budeme procházet mnoha útrapami, pastmi, řešit různé hádanky a prostřednictvím filmových sekvencí se dozvídat nové informace, které si však budeme moci vyložit po svém. Autoři se silně inspirovali klasickými horory, které si sami nejvíce užívali. Pro hru také vytvořili na 30 různých druhů nepřátel, kteří vznikli na základě kreseb skutečných pacientů s psychiatrickou diagnózou.

Datum vydání zatím autoři blíže nespecifikovali, slibují však, že Lithium: Inmate 39 vyjde brzy a k dispozici budou také rozšiřující DLC. Na první trailer se můžete podívat níže.

Mohlo by vás také zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *