Nový Carmageddon už letos

Jako blesk z čistého nebe působí oznámení pokračování brutální automobilové hry Carmageddon, která v devadesátých letech způsobila infarkt nejednomu rodiči, jenž přistihl svou ratolest při hraní tohohle kontroverzního kousku.

Jen pro osvěžení paměti, Carmageddon svého času způsobil velké pozdvižení díky tomu, že umožňoval hromadné šmelcování bezbranných chodců, za které byl hráč bodově hodnocen a odměňován. Na tenhle koncept z devadesátek chce studio Stainless Games navázat v konzolovém pokračování Carmageddon: Max Damage.

Tvůrci slibují spoustu neopakovatelných vražedných požitků, které budou k dispozici ve velkém otevřeném světě i malých arénách. Pokud vás tedy omrzí průzkum prostředí a ničení všeho kolem, budete moci ukrátit nudu ničením a drcením nepřátel na multiplayerových kolbištích.

Otázkou je, jestli autoři tímhle konceptem z minulého století dovedou hráče znovu přitáhnout. Předchozí pokus z roku 2015 s podtitulem Reincarnation nebyl zrovna hit a těžko teď soudit, jestli se autorům podařilo za rok přijít s takovým vylepšením, že si z toho teď sednem na zadek. Každopádně, na výsledek nebudeme muset čekat dlouho, Carmageddon: Max Damage by měl vyjít ještě letos na PS4 a Xbox One (PC bude zřejmě následovat), přesné datum vývojáři zatím neuvedli.

Mohlo by vás také zajímat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *